Press Enter / Return to begin your search.

Wibracja koloru czarnego | Totemy i Znaki Zodiaku

Wiele osób kocha kolor czarny, w pełni to rozumiem, ja też uwielbiam czerń. Widać to w grafikach, które tworzę, kocham grafikę na czarnym tle i najlepiej gdy ocieka złotem.

Coco Chanel mawiała :

Kolor czarny detronizuje wszystko

Myślę, że dokładnie widziała czym jest czerń.

Wielu ludzi jest przekonana, że czerń to ciemność, żałoba, smutek …

Nic bardziej mylnego, bo czerń to MOC

Czerń to barwa energii żeńskiej, to noc, to księżyc.

Czerń zawiera w sobie frekwencje wszystkich kolorów, jest kompletna. Jeśli np. założysz coś czerwonego, to przyciągniesz do siebie wibracje wszystkich kolorów, z wyjątkiem czerwonego itd.

Czerń to barwa ochronna, nie chodzi o to, aby się chronić przed czymś, ale o to, aby chronić własną energię życiową. Dlatego między innymi określono czerń jako kolor żałoby, ale o tym dlaczego tak jest, napiszę innym razem.

Kocham wszystkie kolory, ale czerń króluje zawsze, potem dodatki różowe, złote, białe, czerwone. Jestem przekonana, że większość ludzi ma uprzedzenie do czerni, jedynie przez ogólnie panujące przekonania. Czerń jednak zawsze była uwielbiana przez wszystkie kultury świata.

Czerń w umysłach wielu ludzi została zdegradowana. Daje wielką Moc, a przecież chodzi o to by ludzie zostali pozbawieni Mocy.

Jeśli jesteś zainteresowana zgłębieniem tej dziedziny – mocy energii żeńskiej, proponuję Ci poczytać, posłuchać Marka Tarana, nikt lepiej niż On nie zgłębił tematu i nikt tak jak On nie mówi pięknie o tym czym jest Czarna Róża, a robi to około 30 lat.

Moje obrazy energetyczne tworzę na tle czerni, jako energii żeńskiej. Energia żeńska jest moim płótnem, ona rodzi wszystko, co potem powstaje. Wszystkie symbole, kolory, barwy, które znajdują się na moich obrazach, są przemyślane, wzmacniają intencje i energię określonego wybranego obszaru życia.

Np. Obraz energetyczny Metamorfosi jest dla kogoś, kto chce dokonać zmian w życiu.

Obrazy EnergetyczneZnaki Zodiaku, zostały także stworzone jako totemy, które wzmocnią energię z jaką otrzymałaś w dniu swoich narodzin.

totemy imagine million gratiana

Obrazy Energetyczne | Swój Znak Zodiaku możesz wydrukować jako plakat, obraz na płótnie, lub na materiale.

Zobacz wszystkie znaki w powiększeniu

i wybierz swój indywidualny

Do zobaczenia za chwilkę, z miłością – Gratiana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Imagine by Gratiana