Press Enter / Return to begin your search.

Skuteczne sposoby, które pozwolą szybciej manifestować się Twoim marzeniom

Przygotuj się na Cuda

Gdy ludzie mnie pytają, czym się zajmuję, najczęściej odpowiadam : Jestem piszącym Artystą. Maluję to, co mi w Duszy gra i wspieram ludzi w przebudzeniu w sobie Twórcy.

Ktoś mnie zapytał :

Czy uważasz, że każdy może być Twórcą ?

Odpowiadam : Tak !

Bo, każdy jest Twórcą, całe życie jest Sztuką tworzenia. Aby żyć twórczo, trzeba pozbyć się lęku przed błędami, aby uruchomić swój potencjał, trzeba uporządkować swoją przestrzeń.

W tym co robię, pragnę obalić mity, dotyczące Artystów, bo wiem, że nic nie umiera z większym trudem, niż fałszywe wyobrażenia.

A trudno o bardziej fałszywe niż te, które ludzie mają na temat Sztuki. Na mitycznego, cierpiącego Artystę możemy zwalić wiele : pijaństwo, rozwiązłość, problemy finansowe, skłonność do wikłania się w autodestrukcyjne problemy sercowe i na końcu wisienka na torcie :

Artyści żyją krótko, tak jak ich związki, a ich sztuka zyskuje popularność dopiero po ich śmierci. Myśl, że Artysta może być “normalny”, a zarazem twórczy, dla wielu ludzi jest nie do zrozumienia.

Nie chce mi się wierzyć, że osią, wokół której obraca się cały niezbadany Wszechświat jest cierpienie, prawdziwe piękno Świata z pewnością ma swoje oparcie w czystej radości

Każdy człowiek jest Artystą swojego życia

Czeka Ciebie magiczne życie …
Nas wszystkich…
Czasami co warto zrobić, to usunąć „blokady energetyczne” .

Co ?

Prawdopodobnie istnieje energetyczna bariera, która powstrzymuje magię pochodzącą z Wszechświata
Mogą być to różne wzorce, przekonania, lęki … tak naprawdę może to być cokolwiek. Ale prawdopodobnie są to …

  • negatywne myśli
  • ból z przeszłości
  • ograniczające przekonania
  • nie czujesz się wystarczająco wart 

To są najbardziej prawdopodobni winowajcy …

Jeśli coś, czego pragniesz nie materializuje się w rzeczywistości, prawdopodobnie znaczy to, że podświadomość sabotuje Twoje połączenie z wszechświatem, a to blokuje manifestację Twoich pragnień.

To jest sprawa kluczowa, ponieważ frustracja wynikająca z braku rezultatów sprawia, że ​​wszystkie inne bariery energetyczne są jeszcze większe.Energetyczne bariery tworzą natychmiastową blokadę dla przepływu Twojej energii i przejawieniu zdolności do wprowadzenia w życie celów, jakie chcesz osiągnąć.

Warto pamiętać: Wszechświat zawsze reaguje na Twoją wibrację i częstotliwość energetyczną.
Kiedy Twoja fizyczna lub duchowa przestrzeń jest zagracona , Twoja energia jest zablokowana. Ale kiedy Twoja fizyczna i duchowa przestrzeń jest uporządkowana …

Zaczynają dziać się Cuda

I obiecuję Ci że :


Wszechświat posłucha Twojej intencji, jeśli głęboko w Twoim sercu wiesz i wierzysz, że tego chcesz.

Pobierz eBook i bez względu na to, w jaki sposób zacznie się manifestować Twoja obfitość, podziel się tą wspaniałą informacją .

Z miłością i wdzięcznością

GRATIANA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Imagine by Gratiana