Inne miejsca

Indi Poznanie Nowego Świata odc.6

miejsce 2 minuty

Indi Poznanie Nowego Świata odc.6

Podróż była cudowna, Indi czuła się lekko i swobodnie, trzymając się złotej nici płynęła migoczącą Mleczną Drogą do celu.

Minęła najgęściejsze warstwy astralne, przestrzeń stawała się coraz bardziej subtelna.

Myśli o astralu powoli odchodziły, im dalej była od tego miejsca, tym częściej jej umysł zajmował się tym co zastanie tam dokąd zmierza.

Bardzo nie lubiła astralu, uznawała go za jakiś obcy twór ,składający się z niesprzyjających ludziom energii , większość mieszkańców Ziemi nie zdawała sobie jednak z tego sprawy.

Nie wiedzą, że to właśnie tam jest “magazyn” ich zasobów energetycznych wykorzystywanych potem przez istoty zarządzające Ziemią.

Owe istoty stworzyły szereg mechanizmów , które ułatwiają pobieranie ludzkiej siły życiowej i korzystają z niej w miarę swoich potrzeb.

Indi podczas innej podróży w przyszłość poznała mechanizm kontroli umysłu jaki się stosuje na Ziemi.

Tam widziała jak wielu ludzi wpada w tę pułapkę. Nauczyła się wtedy jednej podstawowej rzeczy.

To co pochodzi od Nadduszy, czy jak inni mówią od Opiekuna jest impulsem, odczuciem, pojawia się natychmiast i człowiek poczuje coś na zasadzie olśnienia.

Jeżeli natomiast ludzie słyszą głosy, jacyś ludzie , czy obrazy pojawiają się w snach lub wizjach. Słyszą słowa, to można mieć prawie 100 % pewność , że to jest właśnie forma programowania i kontroli umysłu.

Inną formą i całkiem inną sprawą powodującą otwarcie człowieka na strefę astralną są leki psychotropowe i środki halucynogenne.

Wywołują takie rozluźnienie, że ludzie wychodzą ze swojego ciała, co nie jest rzeczą bezpieczną i pozwalają tym samym na “wejście” w swoje ciało istotom astralnym i przejęcie kontroli nad sobą.

Dużo potem trzeba zabiegów, aby się takiej istoty pozbyć, ale wielu ludzi nawet nie ma świadomości jej obecności w swoim ciele, dlatego czasami miewają “przebłyski” i wizje, które tak na prawdę są skutkiem kontaktu z astralem.

Podobnie działa alkohol, sex, pornografia, narkotyki, otwierają dolne pasma czakr i pozwalają w ten sposób istotom z astralu wchodzić w przestrzeń energetyczną człowieka, używając go jako narzędzie do swoich niszczących celów.

Indi była już prawie na miejscu, z daleka widziała piękne zielonkawo błękitną planetę migoczącą milionami złotych iskierek.

Planeta stawała się coraz lepiej widoczna i w pewnym momencie zauważyła na jej powierzchni lśniącą złotą górę , która była połączona z jej złotą nicią.

Widok zapierał jej dech w piersiach, czuła się tak jak nigdy przedtem i delikatnie opadła u stóp Złotej Góry.

c . d . n .

Coucou
signature

Listy

Dołącz, aby mieć dostęp do mojego Świata pełnego Opowieści i wszelkich rzeczy, które mogą się tu pojawić ...

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

No Comments Yet.

Inspirujący comiesięczny list miłosny, pełen rozważań na temat kreatywności, manifestowania marzeń.

Previous
Ciało jest myślą, a starzenie się jest jedynie schematem myślowym
Indi Poznanie Nowego Świata odc.6

© Imagine by Gratiana