Impressum

Impressum Imagine Million
Imagine Million

Prawa autorskie i własność intelektualna

 

Pliki cookie

Korzystając ze strony ® Imagine – Gratiana Joanna, zgadzasz się na używanie plików cookie. Używam tych plików tylko po to, by wszystkie elementy strony wyświetlały się prawidłowo i po to by ułatwić przeglądanie.

Prywatność

Dbam o Twoją prywatność i wszystkie dane, które pozostawiasz na mojej stronie są objęte tajemnicą i nie są udostępniane osobom trzecim. Strona posiada certyfikat SSL, który gwarantuje bezpieczeństwo dla Twoich danych.

Wszystkie dane osobowe, takie jak adres E-mail i inne, są przechowywane zgodnie z nowymi, obowiązującymi przepisami prawa.

 

Prawa autorskie i własność intelektualna

Wszystkie teksty, zapisy na stronie “Imagine” są objęte prawem autorskim. Jeśli jest inaczej, zaznaczę to wyraźnie.

Wszystkie obrazy i grafika na stronie są moją własnością. Dotyczy to również innych miejsc niż ta strona, jeśli tam są udostępnione moje grafiki, obrazy i teksty.

Prawem autorskim objęty jest również mój E-book, który powstał w 2017 roku, a publicznie został udostępniony w czerwcu 2018 roku. Zastrzegam sobie wyłączne prawo do całej publikacji oraz do tytułu ®️ Tylko nie mów nikomu

Prawem autorskim jest objęty projekt Ⓡ Imagine Million

Złamanie moich zasad będzie pogwałceniem prawa autorskiego i własności intelektualnej. Będę dochodzić swoich praw, a roszczenie będzie wynosiło od 500 € lub więcej …

Gwarantuję, że duplikowanie mojej własności, używanie do innych celów niż osobiste, nie będzie działać i nie przyniesie żadnych trwałych korzyści.

Linki

Czasem może być tak, że niektóre artykuły zawierają linki partnerskie, co oznacza, że otrzymam niewielką prowizję. Wszystkie rzeczy, które rekomenduje, są sprawdzone i polecam serdecznie.

Wierzę jednak, że uszanujesz moją pracę i spędzisz na mojej stronie miłe chwile.

Zastosowanie w tych przypadkach ma prawo europejskie.

Z wyrazami Szacunku • ®  IMAGINE by Gratiana Joanna

2017 rok , ostatnia aktualizacja 2019 rok