FAQ pytania i odpowiedzi

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jeśli nie, napisz do mnie – gratiana@gratianajoanna.com

Art

Tak, oczywiście.

Dostępne są reprodukcje mojej sztuki. Reprodukcje na płótnie, na papierze, w formie plakatu lub nadruku na tkaninie. Można zamówić również fototapetę.

( Nie tworzę reprodukcji obrazów, których oryginały zostały sprzedane z prawem na wyłączność. )

Tak, jeżeli jeszcze jestem w posiadaniu oryginału.

Zapytaj, jeśli chcesz kupić oryginał – gratiana@gratianajoanna.com

Projekty

Jestem wielką zwolenniczką wspierania moich klientów w zakresie obsługi i tworzenia ich witryn. Możesz nie mieć dostępu do swojego pulpitu nawigacyjnego na wczesnych etapach rozwoju i tworzenia, ale po zakończeniu będziesz mógł wprowadzić dowolne dodatki i zmiany, które chcesz, na swoich stronach i w blogach. Mogą wystąpić pewne zmiany lub dodatki, które powstały po utworzeniu witryny, a które wymagają pomocy kilka miesięcy po ukończeniu witryny – chętnie pomogę. Obowiązuje stawka godzinowa.

Użyjmy tutaj analogii. Jeśli pracujesz z projektantem na swojej stronie internetowej, projektant jest jak architekt – to on zdecyduje, gdzie zostaną umieszczone wszystkie elementy, obrazy i tekst w Twojej witrynie, w taki sam sposób, w jaki tworzy architekt plan domu. Jako twórca stron internetowych, moim zadaniem jest tworzenie strony internetowej, tak jak budowniczy buduje dom. Wykorzystuję to, co stworzył projektant i przekształcamy to w w pełni działającą witrynę.

Mam długie doświadczenie, jeśli chodzi o usługi hostingowe.

Od wielu lat współpracuję z Opiekunem Bloga. Doskonałe usługi, zawsze pomoc niemal natychmiastowa i wysokiej jakości. Oferują również domeny, a co najważniejsze tworzą dla każdego klienta kopię zapasową witryny.

Tworzę sklepy internetowe w WordPressie z wykorzystaniem Woocommerce. 

© Imagine by Gratiana