FAQ | Pytania i odpowiedzi

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania, które często do mnie napływają. Jeśli jednak na tej stronie nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie, nie wahaj się je zadać, możesz to zrobić wysyłając swoje pytanie bezpośrednio na Email : mio@gratianajoanna.com , lub możesz skorzystać z formularza TU

Karty i Sesje

✦ Nie przyjmuję osób niepełnoletnich.

✦ Nie odpowiadam na pytania dotyczące osób trzecich.

✦ Jeśli usługa dotyczy jednego pytania, a zadasz więcej, odpowiem na pytanie pierwsze, resztę pomijam. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wykupisz usługę pełnej sesji.

✦ Miej świadomość, że robimy wgląd na sytuację w chwili obecnej i przy tym układzie energii stawiam prognozę. Daje Ci to możliwość zmiany swoich działań, by uniknąć nieporządanych sytuacji. To są prognozy na przyszłość, a nie wyrocznie. Prognozy dają taką korzyść, że wiele można zmienić.

✦ Nie sprawdzam skuteczność, czy realizacji prognozy innych osób.

Jeśli nie wiesz jak sobie poradzić, nie wiesz jak się uporać z traumatycznymi, trudnymi zdarzeniami z przeszłości. Może jesteś w trudnej relacji , lub każda następna relacja jest podobna do poprzedniej.

Może nie potrafisz uwolnić się od nawracających myśli, lub pewne sytuacje powtarzają się często.

Jeśli masz jakikolwiek problem w dowolnym obszarze w swoim życiu, to jesteś w dobrym miejscu.

Moja specjalność to terapie dla osób po traumatycznych związkach z osobami uzależnionymi. Pomoc w wychodzeniu z trudnych sytuacji życiowych i wiele więcej.

Na czym się opieram :

Praca z umysłem świadomym i podświadomym.

Nowa germańska medycyna.

Ponad 20 lat doświadczenia.

Duża doza empatii i z racji doświadczenia wielu sytuacji w życiu, umiejętność współodczuwania. Własne wypracowane i autorskie metody pracy.

Zapraszam do współpracy, aby sprawdzić samodzielnie, jak to działa

Nie, nie posługuję się tarotem.

Nie mogę powiedzieć, że tarot jest zły i nie mogę powiedzieć, że jest dobry.

Tarotem w obecnej chwili nie posługuję się dlatego, że tarot posiada zbyt wielki egregor, którego “zawartość” mi nie odpowiada. Może to się kiedyś zmienić.

Egregor to coś w rodzaju myślokształtu, związanego z określoną zbiorowością ludzką. Inaczej mówiąc, jest to rodzaj kolektywnej świadomości.

Między grupą, a egregorem istnieje swojego rodzaju relacja symbiotyczna, która przekłada się na wszystkich, którzy podłączają się do rzeczy, której dotyczy egregor.

Czyli wszyscy i wszystko co podłączone do konkretnego egregora oddziałuje na siebie wzajemnie, bez względu na intencje, zastosowanie i … .

Wszystko od początku stworzenia posiada swój egregor, każda rzeczy, miejsce …

Używam Kart intuicyjnych oraz Kart Universum.

Obie talie kart zaprojektowałam i stworzyłam sama.

Karty intuicyjne są wykonane całkowicie ręcznie. Są malowane akwarelą i tuszem na bawełnianym papierze. Kart jest 130 i każda z nich jest niepowtarzalna.

Karty Universum zaprojektowałam cyfrowo i wydrukowałam na kredowym, grubym papierze. Karty są opracowane według zasad złotych proporcji ( świętej geometrii ). Chciałam żeby były harmonijne z wszystkim co jest naturalne na Ziemi i we Wszechświecie.

Moje karty są kartami terapeutycznymi i pozwalają wniknąć głęboko w energię dotyczącą sytuacji.

Totemy i Obrazy intencji

Większość mojego czasu i energii przeznaczam na projekty artystyczne, malowanie oraz Konsultacje Indywidualne i Karty.

Ale zawsze znajdę czas na wykonanie indywidualnego totemu, obrazu intencji, czy talizmanu.

Jeśli bardzo Ci zależy na pracy indywidualnej, napisz co masz na myśli i jaką masz wizję, jakie ważne rzeczy chcesz osiągnąć, a dołożę wszelkich starań, aby urzeczywistnić Twoją Ideę.

Co muszę wiedzieć:

  • Twoja wizja – co chciałbyś żebym dla Ciebie stworzyła, jaki obraz intencyjny, talizman, totem.
  • Jakie kolory
  • W jakim czasie

© Imagine by Gratiana