Press Enter / Return to begin your search.

Duże i soczyste pochodzi z małych działań codziennych

Jeśli coś mnie pociąga, nawet trochę, to wiem, że mnie wzniesie, jeśli tylko za tym podążę. Nie musi to być coś wielkiego, bo przecież każde Wielkie jest zbiorem małych.

Aby czuć się tak jak chcę i tak często jak to tylko możliwe, po prostu robię małe rzeczy, proste rzeczy, które pomogą mi w tym, by codzienne życie było łatwiejsze.

Małe, celowe działania inspirowane przez swoje prawdziwe pragnienia stworzą życie, które pokochasz z całego Serca.

Nie trzeba kupować sofy, która się podoba i którą chcesz mieć. Ale idź do sklepu i posiedź chwilkę, zamknij oczy i poczuj się tak, jakby ona była Twoja i stała w Twoim domu. Podświadomość odbierze to jasno – mam to !

Nawet jeśli nie masz wiele pieniędzy, zaproś przyjaciela na kawę i zapłać za nią. Dzięki temu poczujesz się bardziej hojny, podzieliłeś się, bo przecież Cię na to stać.

SWOJE ŻYCIE MOŻNA ZMIENIAĆ CODZIENNIE

Duże i Soczyste pochodzi z małych działań codziennych

Chodzi o to, by zajmować swoje myśli pragnieniami i tworzyć takie właśnie sytuacje. Chodzi o to by robić rzeczy proste, naturalne, a przede wszystkim takie, które są spójne pragnieniami i marzeniami. Warto wysilić wyobraźnię, aranżować takie właśnie rzeczy i sytuacje. Zachowywać się tak jak gdyby …

Takie małe działania nie zmienią życia w jednej chwili, ale zaczną je zmieniać dzień po dniu, bo te pozornie drobne działania, mają ogromne konsekwencje !

Konsekwencje duże i soczyste !

W ten sposób Marzenia i Pragnienia mają zastosowanie praktyczne, umacniają się, ponieważ angażowane są w nie inne zmysły poza wyobraźnią.

Można wziąć notatnik i zapisać swoje główne pragnienia, uczucia, swoje cele, swoje wdzięczności i plany na zmianę.

Do zobaczenia za chwilkę – Gratiana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Imagine by Gratiana