Inne miejsca

Dostatek manifestuje się szybciej, gdy masz wiarę

miejsce 3 minuty

Dostatek manifestuje się szybciej, gdy masz wiarę

Pewnie się zastanawiasz, dlaczego ostatnio tak dużo piszę o dobrobycie finansowym.

Powód jest prosty !

Coraz większej grupie ludzi brakuje pieniędzy nawet na podstawowe potrzeby życiowe. Temat ten ma odzwierciedlenie w Sesjach Indywidualnych, które prowadzę z ludźmi.

Nikt nie powinien doświadczać biedy i niedostatku, to tylko toksyczne przekonania są blokadą.

Jeśli w tej chwili szukasz w umyśle swoich przekonań i dochodzisz do wniosku, że takowych nie posiadasz, a doświadczasz nagminnie braku pieniędzy, to wyjaśnienie jest proste. Gdzieś w zakamarkach Twojej podświadomości, ktoś kiedyś zasiał przekonania tworzące blokady i przyciągające biedę i dziadostwo !

Najczęściej są one po prostu nie uświadomione, oj !

Wiesz co jest największą z blokad ?

Przekonania na temat pieniędzy !

  • Nie przywiązuję wagi do pieniędzy
  • Nie wszystko można kupić za pieniądze ( owszem nie wszystko, ale bardzo wiele )
  • Pierwszy milion trzeba “zdobyć”
  • Uczciwi ludzie cieżko pracują i są biedni, a bogaci to na pewno kradli
  • Pieniądze szczęścia nie dają ( ale brak utrudnia życie i często prowadzi do tragedii )
  • i wiele innych …

Ale powiem Ci, że przecież …

Pieniądze to energia , pieniądze to Stwórca w działaniu !

Spójrz na to w ten sposób, a odzyskasz wiarę i spokój. Odzyskasz wolność od toksycznych, powtarzanych przez pokolenia fałszywych przekonań, które powodują jedynie ograniczenia, biedę i dziadowanie !

Od momentu, gdy podejmujesz decyzję by zamanifestować dobrobyt finansowy, do czasu, kiedy ten manifest jest w konflikcie z przekonaniami zapisanymi w umyśle podświadomym, nic nie może się zadziać. 

Twoje przekonania określają szybkość wyniku, rezultatu.

Manifestowanie pieniędzy, to znacznie więcej niż pragnienie określonej kwoty, a następnie oczekiwanie, że pojawi się, gdy jej potrzebujesz. 

Istnieje alchemia wibracyjna, która musi zaistnieć i gdy osiągnięta zostanie odpowiednia równowaga, pragnienie może zostać uwolnione z eterycznej sfery z łatwością i wdziękiem do Twojej rzeczywistości.

Kiedy świadomie wskakujesz do pociągu manifestującego pieniądze, aby pojechać z miejsca, w którym jesteś teraz, do wesołej krainy grubego portfela, koniecznie trzymaj ten manifest w swoim sercu, aby przyciągnąć pieniądze z przestrzeni uczciwości i usunąć szaloną energię pilności.

Pilność blokuje przepływ obfitości.

Twoja niecierpliwość sprawi, że manifestowanie pieniędzy i dobrostanu zostanie zablokowane i będzie się oddalać od Ciebie. 

Nie można pominąć faktu, że głęboko zakorzenione negatywne przekonania, głęboko skryte w podświadomości dotyczące dobrobytu, są również główną przyczyną wibracyjnego kurczenia się, jeśli chodzi o pracę z Przyciąganie.

Oto jak przeformułujesz swoje przekonania w czasie potrzebnym do zamanifestowania pieniędzy…

Ponieważ pieniądze to tylko energia, ważne jest, aby pamiętać, że świadomość wokół tematu obfitości jest również czymś, co stale rośnie i poszerza się. 

Ten wzrost świadomości jest ​​często jest testowany na rożne sposoby. 

Kiedy jednak uświadamiasz sobie proces stale rosnącego wzrostu świadomości, zaczynasz zdawać sobie sprawę, że wciąganie obfitości w rzeczywistość staje się naprawdę zabawną grą, w której czas staje się nieistotny. 

Pamiętasz, że „faza testowania” Twojej świadomości wokół pieniędzy jest naprawdę bardzo ważnym aspektem procesu manifestacji. Kiedy nauczysz się patrzeć przez próby, problemy i dostrzegane przeszkody, wtedy ogromny opór, który powstrzymuje czas manifestacji, jest rzeczywiście uwalniany.

W związku z tym…

  • Zapomnij o schematach „Zdobądź szybko” (oszustwa), które obiecują, że odzyskasz swoją inwestycję w określonym czasie i do tego z zyskiem. 
  • Zapomnij o loteriach, bo szczerze mówiąc, masz większe szanse na to, by uderzył piorun. 
  • Zapomnij o oszczędzaniu pieniędzy ( nie myl z dobrym gospodarowaniem ), puść i idź dalej. Mój dziadek zawsze mi mówił, że “nie sztuka oszczędzać, lecz sztuka zarabiać”.
  • Zapomnij o mówieniu – “to jest zbyt drogie … ” , nic nie jest zbyt drogie, tylko kupisz sobie to później, bo w tej chwili masz ważniejsze wydatki.

Szukaj obfitości świadomie i pamiętaj, że przekonania są strażnikiem czasu oraz tym, co albo pozwala Twoim pragnieniom wpłynąć do Twojej rzeczywistości, albo je zatrzymuje.

Coucou
signature

Listy

Dołącz, aby mieć dostęp do mojego Świata pełnego Opowieści i wszelkich rzeczy, które mogą się tu pojawić ...

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

No Comments Yet.

Inspirujący comiesięczny list miłosny, pełen rozważań na temat kreatywności, manifestowania marzeń.

Previous
Pomyśl czasem o tym, że istnieje ryzyko, na które nie możesz sobie pozwolić, ale istnieje też takie, na które nie możesz sobie nie pozwolić.
Dostatek manifestuje się szybciej, gdy masz wiarę

© Imagine by Gratiana