A propos

Bardzo się cieszę, że odnajdujesz to miejsce w bezkresnym Internecie.

Chcę, aby czas spędzony tutaj był dla Ciebie inspiracją.

To mój dom w Internecie, gdzie kurz nieskończenie łatwiej wymieść spod sofy, gdzie kawa nie rozlewa się na blat stołu. Jeśli chcesz mnie znaleść, to często jestem właśnie tu.

Z pewnością nie znajdziesz tu oklepanych frazesów o życiu, naukowych “mądrości”, czy tym podobnych rzeczy.

Chociaż i takie w pewnych momentach mogą się pojawić.

Atelier, gdzie dzielę się z innymi ludźmi sztuką i projektami oraz tym co lubię.

Maluję – najchętniej akwarelą i pastelami.

Tworzę grafikę i strony internetowe.

Projektuję i robię kwiaty do butików i sesji zdjęciowych.

Jeśli też kochasz takie rzeczy, to miejsce jest dla Ciebie

 

gratiana joanna artysta, grafik

Kilka słów więcej …

Maluje i tworzę Grafikę, Branding i Web Design. Jestem artystą wizualnym, a także tworzę formy przestrzenne, takie jak kwiaty. Moimi ulubionymi technikami malarskimi są akwarele i pastele oraz malarstwo olejne malarstwo olejne – Schmincke, Sennelier, Van Gogh, pigments Guardi. aquarelle – Schmincke, Carand`ache, Winsor Newton pastell – Schmincke, Rembrandt, Sennelier, Carand`ache.

Artyści, którzy mnie inspirują

Kiedy byłam dzieckiem, interesował mnie Leonardo da Vinci ( wiem to nie jest oryginalne ). Czytałam książki o nim i kochałam jego sztukę. Artyści, których kocham REMBRANDT CARAVAGGIO PETER PROKSCH SALVADOR DALÍ MONET HIERONIM BOSCH i inni … Zanim przeczytasz tę Stronę, tylko sekundę spójrz na swoje życie i zobacz, jak jest cudowne. Nie szukaj kolejnych sekretnych drzwi, które doprowadzą Cię do prawdziwego życia. Przestań czekać. To życie jest tym, co masz i nie ma nic więcej. Rozsiądź się zatem wygodnie i zapraszam Cię do podróży. Chcę, żebyś czytała ten blog, wiedząc kilka rzeczy.

To miejsce powstało by wspólnie się rozwijać, wspierać się w drodze do osiągania postawionych sobie Celów. Żyć tak, jak się tego pragnie, zamiast tkwić w miejscu, którego się nie chce.

Co mogę zaoferować Tobie, byś uwierzył lub uwierzyła w siebie, budząc do życia swoją ogromną MOC ? Chcę żebyś czytał/czytała ten blog swoim sercem, nie moim. Chcę, żebyś przyglądała się temu, co jest napisane i zobaczyła, czy to działa dla Ciebie i ruszyła dalej, jeśli tak nie jest. Chcę, żebyś pomyślała o sobie – o swojej złożonej, pełnej nadziei, zaciekawionej jaźni – i chcę, żebyś spojrzała na to ja, chroniła to ja, szanowała to ja.
  • Chcę, żebyś wiedział/a, że pyszna herbata, wygodne łóżko, woda różana – to są te rzeczy, które sprawią, że poczujesz się szczęśliwa, albo trochę lepiej, albo bardzo dobrze.
  • Chcę, aby każdy, kto trafi na moją stronę, czuł się tutaj dobrze.
  • Chcę, abyś cieszyła się swoim czasem tu spędzonym i chciałabym, abyś otrzymała zachętę, odpoczęła, byś była gotowa dać z siebie to co najlepsze tym, których kochasz.
Bo być może dzięki temu na jakiś czas rozjaśni się Twój dzień, podobnie jak i mój.

Nie znamy się jeszcze.

Jeśli kiedykolwiek będziemy mieli szczęście wyjść poza piksele, z zadowoleniem to przyjmę. A do tego czasu, uważaj mnie za nieznajomą i weź z mojego pisania i twórczości to co Ci pomoże i sprawi, że poczujesz się lepiej.
  • Pomyśl o mnie jako o optymistycznej i przyjaznej osobie.
  • Pomyśl o mnie jako o kimś, kto istnieje również poza tym miejscem.
  • Pomyśl o mnie jak o kimś, kto czasami błądzi i cały czas się uczy.
  • Pomyśl o mnie jak o realnej kobiecie, która ma codziennie sporo zajęć
  • i która ofiarowuje niewielką cząstkę siebie dużej grupie ludzkości.

Obiecuję myśleć o Tobie tak samo

Proponuję Ci ustawienie na nowo magnetyzmu swojego Serca, zmianę częstotliwości i wibracji Umysłu, gdyż to jest przyczyna braku powodzenia i szczęścia w życiu.

I nie obawiaj się, wbrew pozorom to co chcę Ci przekazać

jest znacznie prostsze, niż może się wydawać.

Człowiek nie odkryje nowych lądów, dopóki nie zgodzi się stracić z oczu brzegu i to na bardzo długo.

Kocham

Wzgórza Islandii i zieleń Irlandii. Kocham góry i las i Paryż. Chociaż pochodzę z dużego miasta, wolę żyć blisko natury. Nie tęsknię za miastem. Tak, jestem leśną dziewczyną ( z odrobiną miejskiej fantazji ). Kocham kolor Złoty, Indigo, Royal Blue, ale przede wszystkim różowy i lukrecję. Późno chodzić spać i późno wstać, kawę, najlepiej z miodem, cynamonem, kardamonem. Zwierzęta (wszystkie).

Miło

Raczej się nie złoszczę. No chyba, że jest brzydka pogoda, to wtedy można, eh Żartowałam. Lubię każdą porę roku i każdą pogodę. Ponieważ zawsze, bez względu na rodzaj aury jest coś ciekawego do zrobienia. Nie tęsknię za miastem. Tak, jestem leśną dziewczyną ( z odrobiną miejskiej fantazji ). Ale piłka nożna jest do bani !

Do zobaczenia w Świecie pełnym Sztuki

Gratiana