Inne miejsca

7 nawyków, które lepiej porzucić, jeśli chcesz manifestować obfitość.

miejsce 4 minuty

7 nawyków, które lepiej porzucić, jeśli chcesz manifestować obfitość.

Gotowy ? No to ruszamy :

1. Poczucie winy i trzymanie uraz

Może czujesz niesprawiedliwość. Może Twoi rodzice nie dali Ci tego co potrzebowałeś, w zamian za to oczekiwali wiele. Może ktoś Cię skrzywdził, zostawił, nie zrobił, zrobił …

Niezależnie od tego, jaka jest historia, upewnij się, że nie obwiniasz okoliczności zewnętrznych za to, co obecnie masz w życiu. Zmień swoje poczucie winy i trzymanie uraz na wdzięczność, a gwarantuję, że twój los się zmieni. Chodzi o wzięcie odpowiedzialności za własną moc i własną energię.

Drogi Wszechświecie, uwolnij moją tendencję do wskazywania palcem na innych, za to gdzie jestem teraz. Niech uwolnię ich z miłością i pójdę naprzód do własnej mocy.

2. Poczucie braku

Myślenie o niedoborze może być zasiane w dzieciństwie. Strach, że nigdy nie będzie wystarczającej ilości pieniędzy lub, że zabraknie pieniędzy, jest jedną z największych przeszkód w przejawianiu się obfitości. 

Nie mówię, że masz bez zastanowienia wydawać pieniądze, ale nie wydawaj pieniędzy z energią strachu, że jak wydasz to Ci zabraknie.

Drogi Wszechświecie, niech mądrze wydam swoją obfitość na rzeczy, które przyniosą mi radość, spokój i okazuję wdzięczność za to.

3. Porównywanie

Jak mówi stare powiedzenie:

Porównywanie jest złodziejem radości

Dzieje się tak, ponieważ porównując swoje życie z życiem innych ludzi, z miejscami, w których są i żyją, bo to wytwarza się energię oddzielenia. Nie niszcz swojej psychiki, jeśli nie jesteś tam, gdzie uważasz, że powinieneś być. Pozwól sobie pamiętać, że manifestacje rozwijają się w doskonałym czasie, zawsze w tym, w którym mają się zamanifestować.

Drogi Wszechświecie, jestem godzien. Jestem unikalny i wyjątkowy. Jestem pobłogosławiony.

4. Trwonienie

Po pierwsze, zwróćmy uwagę, że trwonienie to wspaniałe słowo. Oznacza marnowanie czegoś w głupi sposób. Wielu z nas ma tendencję do nie śledzenia wydatków i przymykania oczu na sposoby wydawania pieniędzy. Wycieczki na lody sumują się ! Tworząc poczucie trwonienia pieniędzy. 

Upewnij się, że czasem możesz pozwolić sobie na niepoważne wydawanie pieniędzy i że wiesz, na co idą Twoje pieniądze, aby ich nie zmarnować. Jeśli kochasz swoje pieniądze, zwracaj uwagę na to, gdzie płyną.

Drogi Wszechświecie, niech moja obfitość zostanie skierowana na użyteczne cele, które służą większemu dobru.

5. Zazdrość

Ten stary potwór może pochylić nad Tobą swoją brzydką głowę, gdy najmniej się jej spodziewasz. Zazdrość jest jak porównanie, ale jest zakorzeniona w goryczy i wypaczonym poczuciu własnej wartości. 

Upewnij się, że następnym razem nie będziesz zazdrosny o to, ale szczęśliwy, że ktoś odniósł sukces.

Czego pragnę dla Ciebie, życzę sobie

Jeśli naprawdę chcesz zamanifestować swoje marzenia, naucz się czuć szczęście z powodu sukcesu innych. W przeciwnym razie blokujesz swoją wibrację i przepływ energii rzeczy, których pragniesz, by wylądowały w Twojej rzeczywistości.

Drogi Wszechświecie, świętuję sukces innych i karmię moją duszę energią ich osiągnięć.

6. Dramat

Jak opowiadać historie i rozmawiać ze znajomymi ? Narzekasz ? Oczywiście, jeśli rozmawiasz z przyjacielem, opowiesz historię, żeby druga osoba wiedziała o co chodzi, jednak maglowanie starych historii bez końca, sprawia, że zamiast znaleźć rozwiązania, przywołujesz przeszłość i ona będzie stale obecna w Twoim życiu. Energia, którą podsycamy w interakcji z innymi, określi, czy przyjmujesz obfitość, czy zatrzaskujesz drzwi do dobrobytu.

Drogi Wszechświecie, uwalniam potrzebę tworzenia dramatu i prowadzę moje rozmowy tak, aby inspirować, wznosić, szukać rozwiązań i skupiać się na dobroci w chwili obecnej.

7. Chaos

W porządku. Czas spowiedzi. Jak teraz wygląda wnętrze twojej torebki, torebki lub portfela? Czy masz tam zmięte rachunki? Stare opakowania cukierków? Losowe monety? Porzuć chaos i pamiętaj, że Wszechświat uwielbia porządek. Po wyczyszczeniu i oczyszczeniu miejsca, w którym trzymasz swoje karty i gotówkę, powstaje przestrzeń o dużej wibracji, aby przyciągnąć większą obfitość.

Drogi Wszechświecie, mam teraz wolną przestrzeń, aby powitać w moim życiu dobrobyt, dobrostan.

Aby zamanifestować większą obfitość, przygotuj się na głębsze połączenie z Wszechświatem

Coucou
signature

Listy

Dołącz, aby mieć dostęp do mojego Świata pełnego Opowieści i wszelkich rzeczy, które mogą się tu pojawić ...

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 Comments
 • Grazyna
  Październik 7, 2019

  Witam serdecznie, polecam i szczerze namawiam do przeczytania. Niezwykle mądre i inspirujące treści. Jak zwykle jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam i czekam na więcej.

  • Gratiana
   Październik 7, 2019

   Zapraszam Cię serdecznie i pozostań ze mną 🍀

Inspirujący comiesięczny list miłosny, pełen rozważań na temat kreatywności, manifestowania marzeń.

Previous
Aby Dom stał się Świątynią dla rozwoju wszelkich możliwości
7 nawyków, które lepiej porzucić, jeśli chcesz manifestować obfitość.

© Imagine by Gratiana